راهنمای خرید صندلی بالابر پله

اگر به نظرتان می‌رسد که بالا رفتن از پلکان برای شما کمی دشوارتر شده است یا شاید متوجه شده اید که کم‌کم فقط از نیمی از خانه خود استفاده می‌کنید. کارهایی که زمانی سریع و آسان بود، مثلاً اینکه خیلی سریع به طبقه بالا بروید تا عینک مطالعه تان را بیاورید، حالا بخشی از دردسرهای روزمره شده است.

صندلی بالابر کمک بزرگی است تا از روز خود بیشتر استفاده کنید و انرژی تان را حفظ کنید تا بتوانید کارهای بیشتری در روز انجام دهید و البته به شما این امکان را می‌دهد که در خانه خود مثل همیشه زندگی کنید و همگی می‌دانیم که این مسئله چقدر اهمیت دارد.

دنبال چه نوع صندلی بالابری باشیم؟

از گفتگو با مشتریان دریافته‌ایم که هر چه زودتر اقدام به نصب صندلی بالابر کنید، زودتر استقلال خود را بازمی‌یابید. صندلی بالابر استانا نشانه مثبتی از این است که می‌خواهید از زندگی تان لذت ببرید. پس از اینکه تصمیم به خرید صندلی بالابر گرفتید، گام بعدی این است مدل مناسب خود را انتخاب کنید. نوع صندلی بالابری که می‌خرید، به این بستگی دارد که پلکان شما خم‌دار (پیچشی) باشد یا مستقیم.

توصیه دوستان

آیا در میان آشنایان کسی هست که صندلی بالابر داشته باشد؟ اگر چنین است، با آنها صحبت کنید زیرا تجربه آنها عملاً مفید واقع می‌شود. از چه چیز صندلی بالابرشان خوشتان می‌آید؟ دنبال چه تغییری در آن هستند؟ و پرسشهایی از این قبیل.

نظر کارشناس ها

مطمئن شوید که سازنده‌ای را انتخاب می‌کنید که دارای گواهینامه‌های رسمی مربوطه است تا از کار درست آن شرکت و خدماتی که دریافت خواهید کرد خاطر جمع شوید. استانا عضو انجمن بریتانیایی بازرگانی بهداشت‌ودرمان (BHTA) است و دارای گواهینامه‌‌هایی مانند ISO 9001 ، ISO 14001  و ISO 18001 است. در سال ۲۰۰۸ شرکت بریتانیایی صندلی‌های بالابر، نخستین شرکت در صنف بازرگانی جابجاگری (Mobility Business) بود که در فهرست پانصد اَبَربرند (Superbrand) بریتانیا با رتبه ۴۸۸ قرار گرفت. از آن زمان تا کنون رتبه ما به ۴۵۹ در اکتبر ۲۰۰۹ و سپس به ۴۳۶ در سال ۲۰۱۱ ارتقا یافت.

ما می‌دانیم که اقدام به خرید صندلی بالابر، تصمیم مهمی است و برای همین هم توصیه می‌کنیم که پیش از خرید، به‌طور آزمایشی سوار آنها شوید.