درباره ما

از زمانی که جوزف استانا در سال ۱۸۶۷ این تجارت را در لندن باب کرد، استانا یک شرکت تجاری بریتانیاییِ خانوادگی مانده است. بیش از ۱۴۰ سال بعد، پاتریک و جان استانا، نوه‌های جوزف استانا، تجارت ما را اداره می‌کنند.

در سال ۱۹۷۵ استانا، صندلی‌های بالابر را به حیطه کاری خود اضافه کرد و در سال ۲۰۱۱ به پانصد هزارمین تولید خود رسید و این لحظه با حضور والاحضرت شاهزاده‌ی ولز گرامی داشته شد که روز بسیار افتخارآمیزی برای همه ما در استانا بود.

شرکتی قابل اطمینان

شرکت ما برپایه‌ی آرمان‌ها و ارزش‌های اخلاقی خانواده‌های اصیل انگلیسی استوار است. این بدان معنی است که ما همیشه و در هر شرایطی با درستی عمل می‌کنیم. ما عضو انجمن بریتانیایی بازرگانی بهداشت‌و‌درمان (BHTA) هستیم و قویاً به استانداردهای تجاری، آیین‌نامه‌های اجرایی مبنی بر عملکرد توأم با راستی، مسئولیت‌پذیری و اخلاقی پایبند هستیم. همچنین ما مفتخریم که نخستین و تنها سازنده صندلی بالابر هستیم که عضو Buy with Confidence (مطمئن خرید میکنید) هستیم که نظام استانداردهای تجاری مورد تأیید بیش از پنجاه مقام محلی در سراسر کشور است. پس نسبت به ما، تولیدات و خدمات ما کاملاً خاطر جمع باشید.

گواهینامه ها

گواهینامه‌های ISO

سازمان بین المللی استانداردسازی (ISO) بزرگترین توسعه‌دهنده و ناشر جهانی استانداردهای بین المللی تجارت، دولت و جامعه است. استانا در کیفیت، محیط‌زیست، بهداشت و ایمنی به گواهینامهISO   نائل شده است.

گواهی ایزو ۹۰۰۱

این گواهی استانداردی شناخته‌شده در سطح بین المللی برای مدیریت کیفیت تجارت است.

گواهی ایزو ۱۴۰۰۱

این گواهی استانداردی شناخته‌شده در سطح بین المللی برای سیستم مدیریت محیط‌زیست یک سازمان است.

گواهی ایزو ۱۸۰۰۱

این گواهی استانداردی شناخته‌شده در سطح بین المللی به عنوان معیاری برای سیستم‌های مدیریت بهداشت و ایمنی است.

اَبَربرندها

در سال ۲۰۰۸، صندلی‌های بالابر استانا، نخستین شرکتی در صنف تجارت جابجاگری بود که در فهرست پانصد اَبَربرند بریتانیا با رتبه ۴۸۸ قرار گرفت. از آن زمان تا کنون رتبه ما به ۴۵۹ در اکتبر ۲۰۰۹ و سپس به ۴۳۶ در سال ۲۰۱۱ ارتقا یافت.

یک شرکت وقتی اَبَربرند شمرده می‌شود که در زمینه کاری خود حُسن شهرت فراوان داشته باشد. چنین شرکتهایی در قیاس با شرکتهای رقیب، مزایای شایان‌توجهی را به مشتریان خود ارائه می‌دهند و برپایه سه عامل محوری ارزیابی می‌شود: کیفیت، قابل اطمینان بودن و وجه تمایز.

جای تعجب نیست که ما مفتخر به دریافت این تأییدیه شده‌ایم.

درباره اَبَربرندها و فرایند ارزیابی آنها اطلاعات بیشتری کسب کنید.